Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

esa.gen.tr Web Sitesi Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ankara Web Tasarım Firması Olarak Hizmet Vermektedir.

Zayıflama Korsesi Ücretsiz WordPress Teması

Zayıflama korsesi WordPress temasını ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyoruz. Tema dosyasını sunucuya atıp gerekli ayarları yaptıktan sonra sitenizi yayımlayabilirsiniz. Tekli ürün satış sitesi olarak kullanabileceğiniz seo uyumlu zayıflama korsesi WordPress temasını bedava indir.

Ücretsiz Korse Teması Nasıl Kurulur

Temayı sitemizden indirdikten sonra WordPress’i kurduğunuz dizinin içerisinde wp-content/themes/ klasörüne atıyorsunuz. Tema içerisinde istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra bizlere yorum kısmından temayı kuracağınız site adresinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayede temanın lisans anahtarını aktif edebilir ve mail yoluyla size gönderebiliriz. Gönderdiğimiz maildeki kodu temanın içersinde bulunan lisans.php içerisinde ki yere yapıştırın. Tema kurulumu artık tamamlandı.

Temanın header.php içerisinde ki “ustsabmenu classı” içerisinde ki menülere gerekli linkleri vererek veya isimlerini değiştirerek menu oluşturabilirsiniz. Telefon numarası olarak  istediğiniz telefon numarasıyla düzeltebilirsiniz. En alt kısımda bulunan “ustarkaplan ve ustfyt” divleri içerisinde ki resimleri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Tema görsel olarak korse için hazırlanmış olduğu için bu şekilde bir isim verdim. Dilerseniz sizler sadece 2 tane fotoğrafı değiştirip üstteki h1 tagını değiştirerek istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Css’de oynama yapmak isterseniz header.php üzerinde bulunan style komutlarını değiştirmeniz gerekiyor. Çünkü site hızını yükseltmek için style.css’i saf dışı bıraktık.

Sitemizin altını değiştirmek için footer.php içindeki gerekli yerleri düzenlemeniz gerekiyor. Teslimat şartları, gizlilik ilkeleri ve geri iade yazılarının linklerini sayfa açıp ekledikten sonra linkleri düzenlemeyi unutmayın. Uyarmam gereken kısımsa “Sincanin en iyi web tasarim firmasi sincanwebtasarim.org” yazısını kaldırırsanız tema çalışmayacaktır. Yazıya link eklemedik sadece reklam amaçlı koyduk. Seo referansı olarak altyapı kullandığınızı belirtmek için WordPress’in ana sayfasına link çıkmanız sizin yararınıza olacaktır.

korse temasının lisans anahtarı

Bedava Zayıflama Korse Teması Resimleri

zayıflama korsesi wordpress teması üst kısmı zayıflama korsesi WordPress teması üst kısmı

 

zayıflama korsesi wordpress teması footer kısmı zayıflama korsesi WordPress teması footer kısmı

Temayı indirmek için tıklayın

Temayı boyutu 527 kb’tır.

Rar şifresi sincanwebtasarim.org’dir.

Tema İçin Görüşlerimiz

Temayı kullanmak için ilk nedeniniz paravan bloglar olsun. Çünkü Seo kendini yeniledikçe her alanda özgünlük istemektedir. Bu tema daha önce sadece 1 sitede kullanılmıştır ve kodlama ve css olarak özgün olmaktadır. O yüzden paravan siteniz için faydalı olacaktır. Eğer ki satış sitesi olarak kullanmak istiyorsanız temayı biraz daha düzenleyerek kullanıcıların istediği gibi bir site olabilir. Search Engine Optimization hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz seo teknikleri ve tavsiyelerine bakmak isteyebilirsiniz. https://www.sincanwebtasarim.org/kat/seo/

Önceki konu

Sonraki KonuYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Son Yorumlar

    
    Zayıflama Korsesi Ücretsiz WordPress Teması - Sincan Web Tasarım
     web tasarım WhatsApp destek