Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

esa.gen.tr Web Sitesi Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ankara Web Tasarım Firması Olarak Hizmet Vermektedir.

Telefon Teknik Servisi Sitesi

08.10.18 Hazır Web Siteleri 0 Yorum

Telefon teknik servisi sitesi ilk sene fiyatı 499 TL olup diğer seneler %50 indirimlidir. Hazır telefon teknik servisi sitesi satın almak için ana sitemize gitmeniz yeterlidir. Hemde ekstra olarak .com, net veya org alan adına ve hostinge ücret ödeyeceksiniz. Domain ve hosting hediyemizdir. Sincan web tasarım güvencesiyle 24 içerisinde teslimat.

Sitenin sol en üst kısmında logo yeri bulunup hemen yanında ana sayfa, hakkımızda, servis, ürünlerimiz, çalışanlarımız ve iletişim sekmesi bulunmaktadır. Dilerseniz bu sekme isimleri değiştirebiliriz. Yine banner kısmında bulunan üst üste telefon resmini değiştirebilir sizin seçtiğiniz bir resim koyulabilir. Telefon tamiri sitesi için kullandığımız profil resmide yine seçilen bir fotoğrafla düzenlenebilir.  Sitemize hoş geldiniz 7/24 telefon tamiri ve güvenilir kaliteli hızlıyız yazısı istenilen kelimelerle değiştirilebilir. Tıkla ara özelliği, whatsapp mesaj gönder özelliği de bulunmakta olan hazır web sitesine bizi arayarak veya sitemiz üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Sitenin alt kısımları sizlerin göndereceği bilgiler doğrultusunda oluşturulup tamamen istediğiniz İnternet sayfası oluşturulacaktır.

Telefon teknik servisi sitesi

Telefon Teknik Servisi Sitesi Özellikleri

Sizler için hazırladığımız bu web sitesinin tabi ki kendine göre özellikleri bulunmaktadır. Bunları saymak gerekirse;

Bu saydığımız özellikleri bu fiyata piyasada bulmak emin olun çok zor. Harici alacağınız siteler genellikle SEO ve mobil uyumlu olmamaktadır. Ancak bu siteyle tabi ki ciddi bir yatırım söz konusu olamaz. Sadece firmanızı tanıtmanız ve müşterilerinizin size aradığında bulabilmeleri için çok ideal bir hazır web sitesidir. Bu siteyle firma adınızla arama motorlarında ilk sayfada hatta 1. sırada çıkmanız söz konusudur. Alt kısmında bulunan kodlar h tagları, kalın yazı, italik yazı ve resim tagları tamamen arama motoru optimizasyonu yapılmaktadır. Bu sayede firmanız kendi adınızda ilk sayfada yer alacaktır.

Telefon teknik servisi sitesine hemen sahip olmak için eSa Web Tasarım Ankara sitemizi ziyaret edebilir ve kredi kartına taksit veya peşin olarak siparişinizi geçebilirsiniz.

Hazır telefon tamiri web sitesi

Önceki konu

Sonraki KonuYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Son Yorumlar

    
    Telefon Teknik Servisi Sitesi - Sincan Web Tasarım
     web tasarım WhatsApp destek