Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

esa.gen.tr Web Sitesi Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ankara Web Tasarım Firması Olarak Hizmet Vermektedir.

Sincan Web Tasarım Neler Yapar?

30.10.18 Blog 0 Yorum

Sincan web tasarımı, gerek bireyler gerekse de iş yerleri için oldukça etkili bir reklam alanıdır. Günümüzde artık dijitalleşmenin bu denli önem kazanması ve her şeyin online mecralar üzerinden yürümesi web sitesi tasarımlarının önemini bir kat daha arttırmıştır. Başarılı web sitelerine sahip olan kurumlar, marka değerini ciddi ölçüde arttırırken, geleneksel satış ya da reklam yöntemlerini kullananların geride kaldıklarını görmekteyiz. Sincan web tasarım hizmetleri olarak müşterilerimizle sadece Ankara ili özelinde değil, Türkiye çapında iş ve çözüm ortaklıkları kuruyoruz. Web tasarım hizmetlerinden, SEO çalışmasına kadar bir web sitesi için akla gelebilecek her türlü detayda, deneyimli ekibimizle beraber yanınızdayız. İş potansiyeliniz de fark edilir bir artış için Sincan web tasarım hizmetleri ile dilediğiniz zaman iletişim kurmanız yeterlidir.

Web Tasarım

Bütün tasarım alanlarından olduğu gibi web sitesi söz konusu olduğunda da dizayn ve yaklaşım oldukça önemlidir. Firma olarak beklentilerinize ya da işinizin ruhuna en uygun web tasarımını gerçekleştirmekteyiz. Gerek e-ticaret siteleri, gerek kurumsal siteler, gerekse de bireysel site tasarımları için başarıyla hizmet vermekteyiz. Bu konudaki referanslarımızı inceleyerek web tasarımı konusundaki özenimiz ve hassasiyetimizi daha net şekilde görebilirsiniz. Düzen, renk, grafik, font ya da içerik gibi, bir web sitesinin saç ayaklarını oluşturan tüm parçaları bu aşamada tasarlıyoruz. Deyim yerindeyse sıfırdan sizler için yapılmış, sizin kullanımınıza özel bir siteyi tasarlayıp teslim ediyoruz.

Sincan Web Tasarım Neler Yapar?

Hazır Web Siteleri

Daha önce sizlere web tasarıma neden ihtiyacımız olduğundan bahsetmiştik. Sincan web tasarım hizmetleri olarak hazır web siteleri konusundaki taleplerinize de yanıt vermekteyiz. Hem ucuz hem de nitelikli olan hazır web sitelerini ortalama 1 günlük bir çalışma sonucunda teslim alabilirsiniz. Domain ve hosting gibi detaylarla uğraşmanıza hiç gerek yok, bütün bunlar firmamızın size hediyesidir. Hazır sitelerde Adwords reklamları oldukça hızlıdır. Bilindiği üzere hazır web sitelerinde ihtiyaçlar ve beklentiler daha öncesinden netleştirilmiştir. İlgilendiğiniz bir sektöre, bir dala dair hazırda bir şablon varsa, hemen 24 saat içinde yeni hazır sitenize kavuşabilirsiniz. Bu siteler e-ticaret kapsamında değerlendirilmez. Logo, fotoğraf ve iletişim alanları dışındaki pek çok bölüm ortaktır. Hazır siteleri birbirinden ayrıştıran ve onları özelleştiren alanları bizler yerinize doldurmaktayız.

SEO

SEO son dönemin web dünyasında en çok konuşulan konularından birisi. Bu konuda sayısız seminerler düzenleniyor, paneller organize ediliyor. SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına geliyor. Temel amaç, arama motorlarında en fazla hak edenin adil bir şekilde en üst sıralara çıkmasını sağlamaktır. Müthiş bir yapay zeka barındıran bu sistem, çöp ve kopya içerik barındıran siteleri anında cezalandırıyor. Tabi SEO için tek kriter bu değil. İyi bir SEO çalışması yapmak adına içeriklerin çok titiz ve bilinçli bir çalışmayla düzenlenmesi gerekir. Doğru anahtar kelimelerle örülü metinler, iyileştirme çalışmalarının önemli bir parçasını oluşturur. Dış linkler ve görsel kullanımlarıyla aramalarda daha üst sıralarda yer alabilirsiniz. Site içerisinde de site dışında da SEO çalışması yürütülebilir.

Google Reklamları

Google reklamları sayesinde, kendi hedef kitlenizle kurduğunuz iletişimden ziyade, site üzerinden para kazanma fırsatınız da doğar. Google’un AdSense ve AdWords reklamları, sitenize yapılan ziyaretlerden, sitenizin genel trafiğinden yola çıkarak belli parametreler oluşturur. Özellikle AdWords aracını kullanarak farklı İnternet sitelerine kendi reklamımızı koyma olanağımız doğar. Kimi zaman SEO konusu ile karıştırılan Google reklamları konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Video Reklamı

Şirketinizin satışlarını arttırmak için insanların dikkatini çekmek oldukça önemlidir. Dikkat çekmenin ilk ve en iyi yolu video reklamıdır. Günlük televizyon izleyen bir insanız reklamlar geldiğinde kanalı değiştirmiyorsanız reklamın önemini kavramış olmalısınız. İzlediğiniz gibi çoğu dev firma televizyon ekranlarından video reklamlarını eksik etmezler. Yeni fikirler oluşturarak size 1 sene içerisinden 10’dan fazla marka reklamını izletirler. Buda hem marka değerini yükseltir hemde firmaya olan güveni arttırarak bilinç altınızda yer edinmeye başlar. Şimdi siz diyorsunuz ki bizim televizyon kanallarına verecek reklam paramız yok bunu bize neden anlatıyorsun? Cevabı çok basit aslında. Artık günümüzde TV reklamları kadar YouTube reklamları da izleniyor. Hem bütçenizi zorlamıyor hemde şirketinizin sahip olduğu marka değerini yükseltmek için oldukça kolay İnternet müşterisine erişmenizi sağlıyor.

Yazılım

Firmanız, şirketiniz veya web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz yazılımları sizler için üretiyoruz. Genellikle bu yazılımlar özel ihtiyaç doğrultusunda ortaya çıkmakta ve çoğu iş yeri sahibi için zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Sizin 30 saniyede yapabildiğiniz bir işi 10 saniyeye düşürebilen yazılımları yapıyoruz. Web siteniz için yaptığımız yazılımlarsa, sitenize giren müşteri ve kullanıcıların siteyi kullanım potansiyelini arttırarak daha rahat kullanım sağlayacaktır. İnternet’te hız ve kolaylığın en üst düzeye çıkarmak kullanıcılar ve arama motorları tarafından oldukça sevilen bir değerdir.

Sizlerde Ankara ve çevresinde web tasarım, SEO çalışması, video reklamı, özel yazılım veya Google AdWords çalışması yaptırmak istiyorsunuz uygun fiyatla kaliteli sunduğumuz hizmetleri kaçırmak istemezsiniz.

Önceki konu

Sonraki KonuYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Son Yorumlar

    
    Sincan Web Tasarım Neler Yapar? Sunduğumuz Hizmetler
     web tasarım WhatsApp destek