Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

esa.gen.tr Web Sitesi Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ankara Web Tasarım Firması Olarak Hizmet Vermektedir.

Sincan Web Tasarım Fiyatları

05.09.18 0 Yorum

Web tasarım yapmak istiyorsunuz ancak İnternet ortamında web siteleriyle ilgili hiç bir fiyat bulamadınız. Buda aklınızda acaba Sincan web tasarım fiyatları nedir? diye takıldı. Çünkü çoğu firma fiyat paylaşımı yaparak kullanıcıların bu merakını gidermez. Ama neden?

Çünkü web tasarım işi standart bir prosedür üzerinde işlenmediği için. Gerek kodlama gerek tasarımda müşterinin istediği özelliklerde site yapmak fiyatları tabi ki etkilemektedir. Ancak standart isteklerde sabit fiyatlar söz konusu olabilir. Dikkat etmeniz gereken kimi web tasarım firmaları (yani kendilerine öyle diyorlar) sizlere web sitenizi 0’dan yaparak kendileri kodlamış olarak belirtirler ancak tek yapıkları aslında kopyala yapıştır yöntemiyle web sitesi yapmaktır. Aslında maksimum 3 günlük bir işte bile sizin zamanınızı ve sabrınızı çalmaktadırlar. İçinizden şöyle dediğinizi duyabiliyorum “sanki siz aynısını yapmıyorsunuz?”. Cevap olarak şu yanıtı vermek isterim bizim yaptığımız işlerde konuşmalarımızda şeffaf olmaktadır. Yani neyi yapacaksak ona belirtiriz ve ona göre fiyat söyleriz. Bu yüzden Sincan web tasarım firması olarak sabit istenilene göre fiyatlarımız şu şekildedir.

Sincan web tasarım fiyatları

Sincan Web Tasarım Fiyatları Paket Tanıtımları

2019 senesinde fiyatlar güncellendiği için aşağıdaki yazılar geçerliliğini yitirmiştir.

Not:

Sincan Web tasarım fiyatları istenilen özelliklere göre esneklik gösterebilir. Satışı yapılan paketlerde Adwords paketi haricinde hazır sistemler kullanılmaktadır. Şirket ve kurumsal paketlerde sıfırdan kodlama isteyenler için ekstra 2.500 TL ücret talep edilmekte ve teslimat süreleri 15-20 gün arasında olmaktadır.

E-ticaret siteleri için ürün girdileri müşterilere verilecek dersten sonra kendileri tarafından yapılmaktadır. Müşterinin isteği doğrultusunda ürün girdileri için ekstra sözleşme yapılmaktadır.

 Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Son Yorumlar

    
    Sincan Web Tasarım Fiyatları - Web Siteniz İçin Uygun Fiyatlar
     web tasarım WhatsApp destek