Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

esa.gen.tr Web Sitesi Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ankara Web Tasarım Firması Olarak Hizmet Vermektedir.

SEO Uzmanı

24.11.18 Seo 0 Yorum

SEO uzmanı arayanlar için sunduğumuz uygun fiyatlı Google SEO paketleri. Ankara’da kurumsal SEO analizi ve danışmanlık ücretleri. İlk önce sizlere genel bilgileri aktarmak istiyorum.

Nedir?
Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte çok daha önemli hale gelen İnternet’in verimli bir şekilde kullanılabilmesi Search Engine Optimization hizmetleriyle mümkün olmaktadır. Kısaca ifade etmek gerekirse arama motorlarının internet sitelerini çok daha kolay bir şekilde tarayabilmesi olarak cevaplandırılan Search Engine Optimization nedir sorusu birçok özel anlamda taşımaktadır. İster kişisel olsun ister kurumsal tüm web sitelerinin SEO işlemlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Firmamız üzerinden alabileceğiniz SEO hizmetleriyle sitenizi çok daha verimli hale getirebilir, arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmasını da sağlayabilirsiniz. Peki, SEO hizmetlerimiz nelerdir?

Hizmetlerimiz
Arama motorları özelinde yapılacak optimizasyon çalışmaları olarak bilinen SEO işlemlerinde tüm hizmetlerimiz iki kısımda toplanmaktadır. Beklenenden çok daha kısa bir süre içinde sitenizin giriş trafiğini yükseltmek ve arama motorları taramalarında avantajlı hale getirmek için yaptığımız işlemler site içi ve site dışı olarak ayrılmaktadır. Bununla birlikte SEO analizi sonuçlarına göre tüm hususlar planlı bir şekilde uzman ekiplerimiz tarafından yapılırken anlık olarak da takipleri gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle ortaya çıkabilecek tüm sorunları anında çözerken spam bildirimlerinin oluşmamasını da sağlamaktayız.

Sitenin sahip olduğu özellikleriyle birlikte kullanımın genişletilmesi Search Engine Optimization işlemleriyle olurken doğal yollarla çok uzun yıllar alacak kazanımların elde edilmesi de mümkün hale gelmektedir. Özellikle hizmetlerimiz Google arama motoru özelinde gerçekleşirken hali hazırda kullanım oranı da %98 civarındadır. Sitenin popülaritesini arttırma yolundaki adımlar olarak ifade edilen nedir sorusundan sonra nasıl yapıldığı da merak edilmektedir. Firmamızla iletişime geçerek tüm SEO hizmetlerinin sitenizde kullanılmasını sağlayabilir, en iyi SEO uzmanlarıyla çalışmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Sitenin kullanıcı özelinde oluşturulması işlemi olarak da tanımlanan arama motoru optimizasyonu için öncelikli olarak tüm menü ve içerikler düzenlenmektedir. Tüm verilerin özgün olması sağlanırken aynı zamanda etiketleme, anahtar kelime kullanımı ve sayfa yapısı da Search Engine Optimization bağlantılıdır. Bununla birlikte arama motorlarının kullandığı sistemlere yönelik de siteniz ekiplerimiz tarafından ayarlanmaktadır. Çeşitli site bağlantıları kurularak içeriklerin çok daha aktif bir şekilde var olması sağlanırken gelebilecek tüm spam unsurları da engellenmektedir. Ayrıca farklı blog ve forum sitelerinde web sitenin tanıtımı yapılarak da trafik elde edilmesi sağlanmaktadır.

İşlemlerde Farkımız

Alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılan site içi ve site dışı işlemlerle yenilikçi dijital pazarlama stratejileri oluşturmaktayız. Bu sayede sitenin bilinirlik durumu artış gösterirken çok daha fazla kişi tarafından da görülmesi sağlanır. SEO nedir sorusuyla paralellik gösteren ne işe yaradığı ise arama motorlarında hızlı bir şekilde ilerlemesiyle yanıtlanabilir. Birbirini etkileyen bu iki durum arasında bağlantı sonucunda günde binlerce kişinin ziyaret ettiği bir site yaratılabilir. Sizlerde kurumsal olarak kullanılan ve satış yapılan sitelerinizi bu çerçevede oluşturabilir, 7 gün 24 saat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tüm işlemlerde fark yaratan firmamızın analizleri ve istatistik paylaşımları da sorunsuz bir şekilde olmaktadır.

SEO nedir? Uygun fiyatlı faliyetleri

SEO Uzmanı Hizmetleri

Dijital pazarlamanın her geçen gün çok daha önemli olduğu günümüzde web siteleri için uygun arama motoru optimizasyonu hizmeti alınabilmesi için firmamız en cazip teklifleri bulundurmaktadır. SEO uzmanı danışmanlığı konusunda yapılacak adımlar belirlenmesinde öncelikli olarak sitenin görünümü ve site üzerinden nasıl bir amaç elde edildiği bilinmelidir. Daha ziyade ticari kazanç sağlama noktasında kurulan sitelerde pratiklik önemli olurken kullanıcıların çok daha hızlı bir şekilde istediklerini bulabilmesi de önem kazanmaktadır. Bununla birlikte ister kurumsal ister kişisel yapıya sahip olsun tüm web siteleri için seo işlemleri artık olmazsa olmazlardan kabul edilmektedir. Bunun en önemli nedeni de kullanıcılarının önemli bir kısmı web siteleri arama motorları üzerinden bulmaktadır. Arama motorlarına en uygun yapıyı içeren sitelerin öne çıkması da tercih edilmelerini beraberinde getirmektedir.

SEO Hizmeti Ne Amaçlar?

Siteniz için yapacağımız SEO faaliyetleriyle çok daha yüksek oranda trafik elde edilecektir. Ayrıca sitenin kullanılabilir olması da maddi anlamda kazanımları sağlayacaktır. SEO hizmeti için çok yüksek maliyetlerin olmaması da en iyi reklamlardan bile avantajlı konuma getirmektedir. Kolaylıkla alınabilecek danışmanlıklarla sitenin tüm yapısı SEO uygunluğu gösterirken arama motoru Google başta olmak üzere tüm hepsinde tarama işlemleri çok daha belirleyici olmaktadır. Özellikle arama motoru tarafından spam olarak algılanmaması, zararlı unsurların bulunmaması bir web sitesinin yükselmeye başladığını göstermektedir. Peki, Search Engine Optimization hizmetleri neleri kapsıyor?

Web sitelerinin Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarında çok daha üst sayfalarda çıkabilmesini amaçlayan arama motoru optimizasyonu faaliyetlerinde birçok aşama bulunmakla birlikte mutlaka profesyonel ve uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Her ne kadar ilk aşama olan veri SEO analizleri ücretsiz bir şekilde sunulan programlarla da yapılabilmesi de teknik sorunların giderilmesi çok daha kapsamlı işlemleri talep etmektedir. Firmamızda var olan uzmanların yapacakları işlemler çeşitlilik göstermekle birlikte fayda durumu da bir hayli yüksektir. Bununla birlikte tüm web sitelerinizin çok daha iyi bir konuma gelmesinde rol oynamaktan memnuniyet duyarız.

Site içi ve site dışı olarak da ayrılan hizmet süreçlerinde her zaman yanınızda olan ekiplerimiz ortaya çıkan tüm olumsuz durumlara da vakit kaybı yaşamadan müdahale edebilmektedir. İçeriklerin hazırlanması, adres bağlantılarının yapılması, anahtar kelime, başlık ve menü bölümlerinin düzenlenmesiyle reklam ve tanıtımların tamamı da ekiplerimiz tarafından arama motoru optimizasyonu hizmeti kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca spam olarak algılanabilecek tüm durumlardan kurtulmak içinde periyodik olarak analizler ve raporlamalar yapmaktayız. Çok daha mükemmel bir web siteye sahip olmak istemeniz durumunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Zahmetsiz bir şekilde kısa zaman diliminde çok daha etkili ve güçlü bir sitenin sahibi olmanın en kolay yolunu sizler içinde hazırlamaktan gurur duyarız.

Google SEO

Farklı arama motorları var olmasına karşın İnternet kullanıcıları tarafından yapılan tercihlerin %98’i Google olurken Google SEO işlemleri de çok daha önemli hale gelmektedir. İnternet sitelerinin her geçen gün çok daha kullanılabilir olmasıyla yapılacak bir takım profesyonelleşme işlemleri de gerekli görülmektedir. Search Engine Optimization işlemleri olarak da tanımlanan bu işlemler neticesinde sitenin arama motorunda çok daha üst sayfalarda yer alması sağlanmaktadır. Ayrıca görülebilir duruma gelen sitenin trafik hızının artmasıyla maddi kazançların elde edilmesi de kaçınılmaz olmaktadır. Peki, Google SEO işlemi nasıl yapılır?

Google SEO İşlemleri

Öncelikle profesyonelliğin gerektirdikleri en üst kalitede gerçekleştiren firmamızla iletişime geçmenizle tüm aşamaların çok daha iyi bir şekilde gerçekleştirileceğini görebilirsiniz. Kurumsal veya kişisel olan İnternet sitenizin Google arama motoruna çok daha uygun olabilmesi için gerekli çalışmaları yapmaktayız. Uzman kadromuzla birlikte gerek site içi gerek site dışı SEO faaliyetlerimiz devamlılık içermektedir. Yapılacak SEO analizi çerçevesinde sitenin hatalı çalışan teknik kısımları hakkında bilgi elde edilmesiyle birlikte çalışmalara başlanmaktadır. Çok daha detaylı bir çalışma neticesinde site içi menünün düzenlenmesi, içeriklerin özgün hale getirilmesi, anahtar kelime ve başlıkların arama motoruna uyumlu olmasını sağlamaktayız. Ayrıca takip ve raporlama işlemleri de periyodik olarak ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Site dışı özelinde ise daha ziyade site tanıtımlarını gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte arama motoru tarafından tehdit olarak algılanabilecek tüm spam durumlarına karşı site ekiplerimiz tarafından korumaya alınmaktadır. Sistem üzerinden zararlı unsurlar silinirken aynı zamanda bağlantı ve etkileşim problemleri de ortadan kaldırılmaktadır. Her ne kadar çok kolay gibi görülse de yapılması gerekli olan seo faaliyetlerinin birden fazla aşamaya sahip olması, stratejik açıdan gerekli durumların var olması da profesyonel yardım alınmasını kaçınılmaz kılmaktadır.

Web sitelerinin güvenli bir şekilde geleceğe ulaşması ve çok daha etkili bir yapıya kavuşması için Google arama motoru optimizasyon işlemleri olmazsa olmazlardandır. Bu sayede sitenin trafik hızı arttırırken faydalı içeriklerde kullanıcıların tercihlerinde belirleyici olmaktadır. Bunun dışında farklı programlarımız aracılığıyla da sitenin teknik anlamda Google arama motorunun çalışma disiplinine sahip olması elde edilir. Böylelikle arama motoru taramalarında sitenin tüm sayfaları hatasız bir şekilde tespit edilirken zararlı listeye alınması da söz konusu olmamaktadır. Firmamız üzerinden kolaylıkla danışmanlık hizmetleri alabilir, kısa süre içinde yeni kurduğunuz bir siteyi çok daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Bu durumun oluşması için çok uzun yıllar beklenmesine de gerek yoktur. Teknik detaylara hâkim ekiplerimizin devamlı olarak siteyle ilgilenmesi, Google SEO işlemlerini yapması ve hatalı durumlarda anında müdahale edebilmesi de işleyişlerin hatasız olmasını beraberinde getirmektedir. Dilerseniz ihtiyacınız olan bilgilere de ücretiz olarak paylaşılan bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Google SEO çalışma evreleri

SEO Paketleri

Uzun yıllardır göstermiş olduğumuz kusursuz hizmetlerimizden bir tanesi de şüphesiz ki paketler olmaktadır. Gerek kurumsal gerek kişisel web sitelerin çok daha iyi bir yapıya sahip olmasını sağlayan SEO uzmanı işlemler neticesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alınması da elde edilmektedir. Sizlerde ticari anlamda kazançlı olabilmek için mutlaka uzman kişilerden SEO yardımları almalısınız. Bu alanda en iyileri vaat eden firmamız tek seferlik ya da sürekli olarak SEO hizmetleri vermektedir. Site içi ve site dışı olarak ayrımı yapılan işlemler de farklı hizmetlerin bir arada bulunduğu seo paketleri tercihlerinde bulunabilir, siteniz için en uygun ve avantajlı seçimler yapabilirsiniz.

Search Engine Optimization çalışmalarımız analizlerle başlamaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından sitenize ait tüm sayfaların analizleri yapılarak taratılmaktadır. Böylelikle tüm eksiklikler ortaya çıkarken aynı zamanda CCS, HTML hatalarının görülebilmesi de mümkün olmaktadır. Bu işlemler neticesinde nasıl bir SEO stratejisinin oluşturulmasına da karar verilmektedir. Teknik sorunların giderilmesi yolunda kod analiz paketleri, meta analizleri, rakip analizleri, içerik analizleri bulunurken aynı zamanda periyodik SEO hizmetlerimizden de yararlanma imkanınız bulunmaktadır.

Site İçi SEO Hizmetleri

Sayfaların düzenlenmesi, özgün içeriklerin ortaya çıkarılması, doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi, etiketlemelerin yapılması gibi hususlar site içi olarak tanımlanırken deneyimli ekip arkadaşlarımızın oluşturduğu stratejilere uygun şekillerde söz konusu olmaktadır. Böylelikle sitenin yapısal olarak kullanıcılara uygun hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Menü ve sayfaların kullanımı çok daha pratik yapılırken aynı zamanda işlevselliğin önemi de belirleyici olmaktadır.

Site Dışı SEO Hizmetleri

Firmamız tarafından sunulan SEO paketleri çerçevesinde site dışı işlemlerde vardır. Teknik anlamda birtakım analizlerin ışığında site tanıtımları hem daha az maliyetli hem de çok daha yararlıdır. Bu çerçevede sitenin tanıtımları blog, forum veya sosyal medya araçlarıyla yapılmaktadır. Bunun dışında eklentili bağlantıların var olmasıyla da trafiğin arttırılması sağlanmaktadır. SEO paketleri içerisinde site dışı hizmetlerimizde bulunurken çok uygun fiyatlarda olduğu görülecektir.

Sürekli SEO Paketleri

Farklı sektörlerdeki firmalarınızın web sitelerini yapmakla birlikte aynı zamanda devamlılığın sağlanması da SEO açısından önem taşır. Sadece sitenin oluşturulması çoğu zaman yeterli gelmemektedir. Özellikle aktif bir şekilde sitenin kullanılması, site üzerinden kazanç sağlanması durumlarında mutlaka devamlılık gerekmektedir. Bu çerçevede periyodik olarak denetimlerimiz sürerken 7 gün 24 saat site kontrollerinizde ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Ortaya çıkan tüm SEO teknik sorunlarında anında müdahale edilirken çözüm yolları da sizlere özel olarak sunulmaktadır. Böylelikle hiçbir zahmete girmeden SEO paketleri seçimiyle her zaman firmamız desteğini alabilir, tüm kontrolleri ve süreçlerin uzmanlar tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz.

SEO Analizi Nasıl Yapılır  

Kısa adı SEO olmakla birlikte Search Engine Optimization olarak açılımı yapılan işlemlerin birçok konu özelinde önemi bulunurken en sık rastlanılan soruların başında SEO analizi nasıl yapılır gelmektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından en iyi seçenekleri vaat ettiğimiz SEO uzmanı işlemlerinde birden fazla bölüm var olmakla birlikte analiz ilk adım olarak da tarif edilebilir. Bilindiği gibi her sitenin HTML kodu ve içeriği robot yazılımlar aracılığıyla ile taranmaktadır. SEO tool seçenekleriyle yapılan analizler çerçevesinde tüm eksiklikler görülebilirken aynı zamanda hataların onarım düzeyleri hakkında da bilgi alımı olmaktadır.

Bunun sonrasında iyileştirme tavsiyeleri verilirken arama motoru optimizasyonu işlemlerine çok daha uygun bir hale getirilmesi de ekiplerimizin çalışmalarıyla mümkün olmaktadır. SEO analizi yapılabilmesi için öncelikli olarak sitedeki tüm sayfaların listesi alınmaktadır. Böylelikle sayfaların listeleri programlarımız aracılığıyla taranmaktadır. Anahtar kelime atanmış bir şekilde yapılacak sayfa incelemeleri neticesinde uyuşma durumları hakkında da veriler ortaya çıkarılmaktadır. Böylelikle tüm sayfaların içerikleri incelenirken aynı zamanda en uygun arama motoru optimizasyonu stratejileri de ekiplerimiz tarafından kısa zamanda oluşturulmaktadır.

SEO Analizi Kimler Tarafından Yapılabilir?

Çeşitli İnternet siteleri bulunan kişilerin SEO analizi yapabilmesi ihtimal dahilindedir. Ücretsiz programları var olmasına karşın kullanımlarıyla etki düzeyleri çok büyük değişkenlik göstermektedir. Buna karşın yine de analizi nasıl yapılır sorusunun cevaplanmasıyla işlemler başlatılabilir. Ancak deneyimli ekiplere sahip olunmamasından dolayı ortaya çıkabilecek durumların doğruluğu kesin değildir. Ayrıca SEO stratejilerin belirlenmesi durumu da söz konusu olmayacaktır. Çünkü sayfa hızı, CSS hataları ya da HTML hataları sonucunda neler yapılması gerektiği tamamen teknik konulardır.

Bundan dolayı yetkili ve deneyimli firmamızla hemen bağlantıya geçebilir, SEO analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle sitenin sahip olduğu tüm özellikler ve veri hataları öğrenilebilir, hızlı bir şekilde müdahale edilebilir. Devamlı olarak denetlenmesini istediğiniz siteleri kısa zaman diliminde çok daha iyi bir hale getirerek trafiğini yükseltebilirsiniz. Böylelikle tamamen uyumlu olan sitenin arama motorlarında çok daha yüksek sayfalarda çıkması da mümkün olmaktadır. Kusursuz hizmetler vaat eden firmamız üzerinden tüm arama motoru optimizasyonu faaliyetlerinizi yapabilir, spam gibi tüm hatalı durumları ortadan kaldırarak verimli bir şekilde performans sunmasında yardımcı olabiliriz.

Kullanıcıların çok daha büyük yarar sağlayacağı bir biçimde yeniden düzenlenen sitelerin trafikleri de artarken aynı zamanda doğru stratejilerle iyi hamleler yapılabilir. Çeşitli SEO işlemlerinin doğru bir şekilde uygulanabilmesi için ise mutlaka analizlerinin gerçekleşmesi gerekir. Doğru bir şekilde yapılan analizler çerçevesinde tüm işlem ağları ekiplerimiz tarafından belirlenirken hamleler yaparak hataları düzeltmekteyiz.

SEO Fiyat Çalışması

Arama motorlarında çok daha üst sıralarda yer almasının yanı sıra aynı zamanda verimli bir şekilde İnternet sitelerinin kullanımı da bu çalışma yöntemleriyle söz konusu olmaktadır. Doğru ve bilinçli çalışmaların gerçekleştirilmesiyle alanında en uygun düzen içinde siteler oluşturulabilir. Bu alanda yeterli tecrübeye sahip olan firmamız üzerinden tüm işlemleri yaptırabilir, destek alarak kurumsal veya kişisel sitenizi çok daha iyi bir duruma getirebilirsiniz. SEO çalışması mobil olarak da yapılabilirken e-ticaret özelinde de seçeneklerimiz bulunmaktadır.

SEO işlemlerinde site içi ve site dışı birçok husus öne çıkarken iyi bir strateji oluşturulması da olmazsa olmazlardandır. Bundan dolayı mutlaka sitenin iyi bir SEO analizinin yapılması gerekir. Bu sayede tüm sayfalar taranırken HTML, CSS hatalarının dökümü de elde edilir. Böylelikle eksiklikler ortaya çıkarken iyileştirme hamleleri de bu yönde yapılmaktadır. Her ne kadar kişinin tek başına Search Engine Optimization çalışması yapabilmesi de mümkün olsa da çok büyük bir oranda uzmanlık gerektirmesi, teknik sorunların giderilmesinde bilgili olunması ve deneyim farkı da önem taşımaktadır.

Çok uygun fiyatlarda sunduğumuz arama motoru optimizasyonu çalışması hizmetlerimizde tüm unsurlar site özelinde gerçekleştirilmektedir. Böylelikle siteye özel olarak yapılan işlemlerle sitenin tüm spam ve hatalarını gidermekteyiz. Site içi uygulamalarda kullanıcıya pratiklik sunan işlemler yapmaktayız. İçeriklerin tamamen özgün olması, anahtar kelime, başlık ve etiketleme işlemlerinin sorunsuz olmasını da sağlamaktayız. Bununla birlikte site dışı Search Engine Optimization çalışmaları olarak tanımlanan tanıtımları da yapmaktayız. Forum ve bloglarda site-firma tanıtımları yaparken güvenilir bağlantılarda oluşturmaktayız. Buna karşın olası tüm spam riski durumlarda güvence vermekteyiz. Böylelikle arama motoru optimizasyonu çalışması çerçevesinde tüm gereklilikleri de sağlamaktayız.

Tüm teknik analizlerde destekler alınırken aynı zamanda devamlığın sağlanması da verimin katlanmasını beraberinde getirmektedir. Bundan dolayı meta analizleri, kod analizleri, içerik analizleri ve rakip analizleri çalışmalarınızda bulunmaktadır. Sitenizin çok daha iyi bir görünüme sahip duruma gelmesi için aylık analiz periyotlarımız vardır. İstenilen projelere uygun olarak da sitelerinizi hazır hale getirebilmekteyiz.

Ayrıca site tanıtımlarının yapılmasıyla birlikte uyumlu olan etkili sosyal medya kullanımı da arama motoru optimizasyonu çalışması çerçevesinde olmaktadır. Müşteri odaklı bir anlayışlı yapılagelen tüm işlemlerle sitenin kullanımı arttırılabilir, arama motorları tarafından yapılacak taramalara uygun olmasıyla da sorunsuz bir iş çıkarılabilir. Böylelikle anahtar kelimeler sayesinde yapılacak taramalarda site sayfaları çıkmaktadır. Doğru seçeneklerin değerlendirilmesiyle koşullara uygun Search Engine Optimization uzmanı çalışmaları her zaman yarar sağlamaktadır. Sizlerde firmamızla iletişime geçerek çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, tek seferlik ya da devamlı olan çalışmalarımızla sitelerinizi çok daha profesyonel bir hale getirebilirsiniz.

Her şeyi okudunuz ancak bana bunları niye anlatıyorsunuz ben bunlarla uğraşamam diyorsanız sadece reklam ücreti vererek yani Google AdWords Reklam hizmeti satın alarak çok kısa sürede bu bahsedilen işlemlere sahip olabilirsiniz.

Önceki konu

Sonraki KonuYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Son Yorumlar

    
    SEO Uzmanı
     web tasarım WhatsApp destek