Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

esa.gen.tr Web Sitesi Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ankara Web Tasarım Firması Olarak Hizmet Vermektedir.

Ostim Web Tasarım

24.11.18 Blog 0 Yorum

Ostim Web Tasarım firması profesyonel web sitesi hizmetini uygun fiyatla yapıyor. Ankara Ostim şirketleri için kaliteli hizmet sunuyoruz.
Müşterilerin sayısının arttırılması, potansiyel müşterilerin elde edilmesi ya da sahip olunan gelirlerin yükseltilmesi birbiriyle paralel durumlar olarak sıralanabilirken dijital ortamın bir araç olarak kullanılması da web siteleriyle mümkün olmaktadır. Genellikle mobil cihazlarla yapılan İnternet dolaşımların da web sitelerden yapılacak alışverişlerin oranı her geçen gün artarken sahip olunan imaj ve marka çalışmalarında da web tasarım kalitesi belirleyici olmaktadır. Bu alanda hizmetler sağlayan firmamız Ostim Web Tasarım ve tüm Ankara ilçeleriyle ülkemizin tüm bölgelerinden firmalarla iş birliği yapmaktadır.

Sahip olduğumuz firmalara ait web sitelerini yenileyerek çok daha gelişmiş bir yapıya sahip olmasını sağlamaktayız. Bunun dışında blog tarzı site oluşumlarıyla e-ticaret sitelerinde de en iyi adreslerden olmaktayız. Yeni baştan yaratılan web sitelerinizi her türlü özelliğe uygun hale getirmemizle marka oluşturma süreçlerinizi dijital ortama da taşıyabilmekteyiz. Sizlerde bu konuda istekliyseniz bizlerle iletişime geçerek zahmetsiz bir şekilde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Makul fiyatlarla sunduğumuz İnternet siteleri tüm sektörlere uygunluk taşırken aynı zamanda ödeme koşullarımızda çeşitlilik göstermektedir.

Ostim web tasarım firması

Ostim Web Tasarım Firması

Sunduğumuz web tasarım hizmetlerinde en önemli farkımız şüphesiz ki SEO uygunluğudur. Yapmış olduğumuz İnternet sitelerin tamamında özgün çalışmalar yer alırken sitenizin bu çerçevede marka sürecine dahil olunmasını kazandırmaktayız. Bu konu çerçevesinde firmanıza ait bazı bilgilerin bizlere verilmesi yeterlidir. Sonrasında yapacağınız profesyonel çalışmalarla kurumsal kimlik kazanım süreçleri tamamlanırken firmanın çok daha ilgi çekici bir web siteye sahip olması da uzman ekiplerimizin ortaya koyduğu projelerle mümkün olmaktadır. Firma büyüklüğü, sektör, müşteri kitlesi gibi unsurlar sahip olunacak web tasarımlarda belirleyici olacak parçalardır. Kısa zaman diliminde ortaya koyduğumuz konsept çalışmalarıyla sizlere en uygun Ostim Web Tasarım hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Tüm kodlama işlemlerinin SEO uyumlu olması da arama motorlarındaki tanınırlığı öne çıkarmaktadır. Web sitesinin spam ya da tehdit olarak algılanması söz konusu olmazken üst sıralara çıkması da tahminlerden çok daha kısa bir zaman alacaktır. Birbirine bağlı bir şekilde ilerleyen trafik yoğunluğu da artacaktır. Böylelikle potansiyel müşterilere ulaşılmasını çok daha kolay hale getirmekteyiz. Yapılan araştırmalarla görülen bir diğer unsur ise akıllı telefonların İnternet dolaşımında çok daha sık bir şekilde kullanılmasıdır. Hemen hemen her gün milyonlarca kişinin yaptığı Google aramalarında akıllı telefonlar öne çıkmaktadır. Sunduğumuz web siteleri hizmetlerinde sağladığımız mobil uyumluluk neticesinde sorunsuz bir şekilde telefonlardan da sitenize giriş yapılabilmektedir. Bu sayede de önemli bir kitle elde edilebilirken içeriklerle ilgi çekici bir tasarım bulunması da çok daha fazlasını vaat etmektedir.

Ostim Web Tasarım Fiyatları

Yeni projeleriniz için E-ticaret paketine veya hazır bir siteye ihtiyacınız olabilir. Ancak firma olarak daha önce hiç bir bilginiz olmayabilir. Çeşitli firmalardan farklı fiyatlar alarak aklınız karışabilir. Sadece Google AdWords reklamları için bile tek sayfalık bir sitenin maliyeti 500 TL’dır. Ucuz fiyatla kaliteli web sitesi sahibi olmak için sitenizde slayt, iletişim formu ve canlı destek modülü gibi ekstra seçenekler bulunması gerekir. Profesyonel yapılan sitenin fiyatı 2.500 TL olmaktadır. Ancak 2019 senesine özel yaptığımız kampanyamızda full özellikli web sitesinin fiyatı 750 TL olmaktadır. Örnek web sitesi fiyatları;

Ostim Web sitesi örnek fiyatlar

Organize sanayi bölgesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçenekler sunarak şirket, kurumsal, reklam veya E-ticaret sitesi ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılıyoruz. Tüm Türkiye’ye yayın yaparak şirketinizin değerini arttırabilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek ihtiyacınız olan siteye en kısa zamanda kavuşabilirsiniz.

Önceki konu

Sonraki KonuYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Son Yorumlar

    
    Ostim Web Tasarım
     web tasarım WhatsApp destek