Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

Ücretsiz Hizmeter

Ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetlerin başında tema, script ve hazır web siteleri bulunmaktadır.  Sizlerde kendi web sitenizi kendiniz yapın.

Zayıflama Korsesi Ücretsiz WordPress Teması

21.04.18 0 Yorum

Zayıflama korsesi WordPress temasını ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyoruz. Tema dosyasını sunucuya atıp gerekli ayarları yaptıktan sonra sitenizi yayımlayabilirsiniz. Tekli ürün satış sitesi olarak kullanabileceğiniz seo uyumlu zayıflama korsesi WordPress temasını bedava indir.

Ücretsiz Korse Teması Nasıl Kurulur

Temayı sitemizden indirdikten sonra WordPress’i kurduğunuz dizinin içerisinde wp-content/themes/ klasörüne atıyorsunuz. Tema içerisinde istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra bizlere yorum kısmından temayı kuracağınız site adresinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayede temanın lisans anahtarını aktif edebilir ve mail yoluyla size gönderebiliriz. Gönderdiğimiz maildeki kodu temanın içersinde bulunan lisans.php içerisinde ki yere yapıştırın. Tema kurulumu artık tamamlandı.

Temanın header.php içerisinde ki “ustsabmenu classı” içerisinde ki menülere gerekli linkleri vererek veya isimlerini değiştirerek menu oluşturabilirsiniz. Telefon numarası olarak  istediğiniz telefon numarasıyla düzeltebilirsiniz. En alt kısımda bulunan “ustarkaplan ve ustfyt” divleri içerisinde ki resimleri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Tema görsel olarak korse için hazırlanmış olduğu için bu şekilde bir isim verdim. Dilerseniz sizler sadece 2 tane fotoğrafı değiştirip üstteki h1 tagını değiştirerek istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Css’de oynama yapmak isterseniz header.php üzerinde bulunan style komutlarını değiştirmeniz gerekiyor. Çünkü site hızını yükseltmek için style.css’i saf dışı bıraktık.

Sitemizin altını değiştirmek için footer.php içindeki gerekli yerleri düzenlemeniz gerekiyor. Teslimat şartları, gizlilik ilkeleri ve geri iade yazılarının linklerini sayfa açıp ekledikten sonra linkleri düzenlemeyi unutmayın. Uyarmam gereken kısımsa “Sincanin en iyi web tasarim firmasi sincanwebtasarim.org” yazısını kaldırırsanız tema çalışmayacaktır. Yazıya link eklemedik sadece reklam amaçlı koyduk. Seo referansı olarak altyapı kullandığınızı belirtmek için WordPress’in ana sayfasına link çıkmanız sizin yararınıza olacaktır.

korse temasının lisans anahtarı

Bedava Zayıflama Korse Teması Resimleri

devamı

Son Yorumlar

    
    Ücretsiz Hizmetler - Tema, Script ve Siteler - Sincan Web Tasarım
     web tasarım WhatsApp destek