Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

Hazır Web Siteleri

Hazır web site fiyatları ve satışı için 1 günde teslim tasarımlardan ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Ucuz ve kaliteli hazır web siteleri.

Telefon Teknik Servisi Sitesi

08.10.18 0 Yorum

Telefon teknik servisi sitesi ilk sene fiyatı 499 TL olup diğer seneler %50 indirimlidir. Hazır telefon teknik servisi sitesi satın almak için ana sitemize gitmeniz yeterlidir. Hemde ekstra olarak .com, net veya org alan adına ve hostinge ücret ödeyeceksiniz. Domain ve hosting hediyemizdir. Sincan web tasarım güvencesiyle 24 içerisinde teslimat.

Sitenin sol en üst kısmında logo yeri bulunup hemen yanında ana sayfa, hakkımızda, servis, ürünlerimiz, çalışanlarımız ve iletişim sekmesi bulunmaktadır. Dilerseniz bu sekme isimleri değiştirebiliriz. Yine banner kısmında bulunan üst üste telefon resmini değiştirebilir sizin seçtiğiniz bir resim koyulabilir. Telefon tamiri sitesi için kullandığımız profil resmide yine seçilen bir fotoğrafla düzenlenebilir.  Sitemize hoş geldiniz 7/24 telefon tamiri ve güvenilir kaliteli hızlıyız yazısı istenilen kelimelerle değiştirilebilir. Tıkla ara özelliği, whatsapp mesaj gönder özelliği de bulunmakta olan hazır web sitesine bizi arayarak veya sitemiz üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Sitenin alt kısımları sizlerin göndereceği bilgiler doğrultusunda oluşturulup tamamen istediğiniz İnternet sayfası oluşturulacaktır.

Telefon teknik servisi sitesi devamı

Hazır Oto Çekici Web Sitesi

17.04.18 0 Yorum

Oto çekici web sitesi sahibi olmak isteyenler için hazır oto kurtarıcı İnternet sitesi fiyatı. Sincan web tasarım olarak oto çekici sitesi ucuz ve aynı gün teslim olmaktadır. Tek sayfa, responsive tasarım ve site hızı yüksek Adwords reklamları için hazırlanmıştır.

Son olarak hazırladığımız siteler arasında yolda kalan arabalara yardım eden servislere yönelik olmuştur. Çekici arabası olup web sitenizin olmaması demek tekersiz bir arabaya benzer. Yani Sincan web tasarım olarak bizimde sizleri çekmemiz gerekiyor. İşlerinizi yükseltmek için tamamen özgün olarak hazırladığımız sitenin kodları sıfırdan tarafımızdan hazırlanmıştır.

Kodlama, tasarım ve yazılımı bize ait olduğu için, yani siteyi sıfırdan yazdığımız için site hızı oldukça yüksek olmaktadır. Arama motorları hızlı sitelere bayılır. Müşterileriniz içinse mobil veya tabletten giriş yaptıklarında rakiplerinize oranla daha seri açılan site her zaman tercih edilir. Aşağıda bulunan fotoğrafta sitenin Google site hız testi olan PageSpeed Insights sonuçları yer almaktadır. Mobil ve masaüstü sonuçları 90 puan üzerinde ve optimizasyon iyi seviyededir. Sitenin yüklenme hızı maksimum 2.4 saniyede sürmekte, toplam site boyutu 384 kilobayt olmaktadır. Tasarımda gri ve sarı tonlara ağırlık verilmiş olup 2. resimde sitenin tamamı sergilenmektedir.

Oto çekici web sitesi hız bilgileri devamı

Son Yorumlar

    
    Hazır Web Site Fiyatları ve Satışı - Sincan Web Tasarım
     web tasarım WhatsApp destek