Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

E-Ticaret Siteleri

E-ticaret siteleri yaptırmak işiniz için artık önemli bir rol oynamaktadır. Online mağazalar müşteriler tarafından talep görmekte ve firmaları satışlarını arttırmaktadır. Uygun fiyatlı eticaret paketlerinden birini seçerek İnternet üzerinden satış yapmaya hemen başlayın.

Hepsi Bir Arada E-Ticaret Paketi

23.04.18 0 Yorum

Hepsi bir arada E-ticaret paketi uygun fiyatı ve gösterdiği performansla göz dolduruyor. Eticaret sitesi için seçeceğiniz en uygun hazır paket hepsi bir arada’dır. Sanal pos entegreli, xml entegrasyonu ve aklınıza gelemeyecek özelliklerin hepsi bir arada. İsterseniz hemen online mağazamızı tanıtmaya başlayalım.

Barındırma Özellikleri

Hepsi bir arada paketinde alacağınız barındırma özelliklerini listelemek yerine anlatmayı tercih ediyoruz. Çünkü çoğu kişi alacağı hosting özelliklerinin ne olduğu bilmemektedir. Barındırma alanlarımız SSD disk kullanılmakta olup limitsiz disk alanı sunmaktadır. Limitsiz sunduğu disk alanını limitsiz trafikle desteklenmektedir. Güvenlik sertifkası olan SSL yine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sunucumuzda site hızının yüksek olması için LiteSpeed bulunmaktadır. Web sitenizin daha da  hızlı olmask için LiteSpeed’i destekleyen LSCACHE eklentisi bulunmaktadır. Sınırsız olarak sunduğumuz hizmetlerden diğerleri ise e-mail, subdomain, mysql veritebanı ve ftp hesabı’dır. Linux işletim sistemlerimize CPanel yüklü olup hosting kontrol paneli Türkçe ve tamamen sizin yönetiminizde olmaktadır. %99 uptime garantisi ve haftalık yedekleme sunduğumuz hepsi bir arada e-ticaret paketi ile güvenlik düzeyleri en üst düzeyde olmaktadır. Hazır paket olduğu için aynı gün içerisinde siteniz satışa hazır olmaktadır.

E-ticaret sitesiyle İnternet'ten Türkiye'nin her yerine satış yapın. devamı

Son Yorumlar

    
    E-Ticaret Siteleri - ETicaret Paketleri - Sincan Web Tasarım
     web tasarım WhatsApp destek