Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

esa.gen.tr Web Sitesi Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ankara Web Tasarım Firması Olarak Hizmet Vermektedir.

Hepsi Bir Arada E-Ticaret Paketi

23.04.18 E-Ticaret Siteleri 0 Yorum

Hepsi bir arada E-ticaret paketi uygun fiyatı ve gösterdiği performansla göz dolduruyor. Eticaret sitesi için seçeceğiniz en uygun hazır paket hepsi bir arada’dır. Sanal pos entegreli, xml entegrasyonu ve aklınıza gelemeyecek özelliklerin hepsi bir arada. İsterseniz hemen online mağazamızı tanıtmaya başlayalım.

Barındırma Özellikleri

Hepsi bir arada paketinde alacağınız barındırma özelliklerini listelemek yerine anlatmayı tercih ediyoruz. Çünkü çoğu kişi alacağı hosting özelliklerinin ne olduğu bilmemektedir. Barındırma alanlarımız SSD disk kullanılmakta olup limitsiz disk alanı sunmaktadır. Limitsiz sunduğu disk alanını limitsiz trafikle desteklenmektedir. Güvenlik sertifkası olan SSL yine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sunucumuzda site hızının yüksek olması için LiteSpeed bulunmaktadır. Web sitenizin daha da  hızlı olmask için LiteSpeed’i destekleyen LSCACHE eklentisi bulunmaktadır. Sınırsız olarak sunduğumuz hizmetlerden diğerleri ise e-mail, subdomain, mysql veritebanı ve ftp hesabı’dır. Linux işletim sistemlerimize CPanel yüklü olup hosting kontrol paneli Türkçe ve tamamen sizin yönetiminizde olmaktadır. %99 uptime garantisi ve haftalık yedekleme sunduğumuz hepsi bir arada e-ticaret paketi ile güvenlik düzeyleri en üst düzeyde olmaktadır. Hazır paket olduğu için aynı gün içerisinde siteniz satışa hazır olmaktadır.

E-ticaret sitesiyle İnternet'ten Türkiye'nin her yerine satış yapın.

E-Ticaret Paketi Özellikleri

Hazır hepsi bir arada eticaret paketinin ana sayfasının üst kısmının sol tarafında seçilmiş kategoriler bulunmaktadır. Hemen sağında ise slayt olarak fotoğraf geçişlerini görmektesiniz. Mağaza’ya giriş yapmadan önce seçilmiş ürünler ve kategoriler yer almaktadır. Müşterilerin sipariş durumunu öğrenmek içinde ekstra olarak sayfa bulunmaktadır. Seo uyumlu olması marka bir site oluşturmanızda yardımcı olmaktadır. Ücretsiz olarak kurulu gelen Seo eklentileri arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızda faydalı olacaktır. Müşteriler sipariş verdikten önce ve sonra SMS bilgilendirme sistemiyle güvenilir/kaliteli bir satış sitesi olduğunuzu ispatlayacaksınız. SMS modülünü koymamızın en büyük nedeni İnternet’ten yapılan alışverişlerde müşteriler  ucuz fiyattan önce güvenilir satış sitesi aramaktadırlar.

Hepsi bir arada paketi Ana sayfası
Hepsi bir arada E-ticaret paketinin uyarlanmış bir ana sayfasını görüyorsunuz.

Ürün Görüntüleme Sayfası

Ürün tıklandıktan sonra gidilen sayfada aşağıda ki resimde olduğu gibi görünmektedir. Fotoğraf kısmında max 5 adet yükleyebilirsiniz. Ürünün normal satış fiyatını ve indirimli fiyatını gösterebilirsiniz. Kargo süresini ve ücretsiz kargo seçeneğini belirtebilirsiniz. Stoklarda ürün olup olmadığını seçebilir müşterilerin ona göre sipariş vermesini ayarlayabilirsiniz. Seçilen malzemede farklı bedenleri ve boyları varsa buna göre seçenekler oluşturabilir bunlar için farklı fiyatlar belirtebilirsiniz. Alt açıklama kısmında daha fazla açıklamaya ekleyebilir müşteriye daha çok bilgi verebilirsiniz. Kişi dilerse istek listesine de ekleyip ürünü daha sonra temin etmek için özel alanına stoklar.

site içerisindeki ürün sayfasının görüntüsü

Ödeme Yöntemi

Sipariş ve seçim sonrasında ödeme yöntemleri ayarlanabilir olmaktadır. Sizin seçiminize göre müşteriniz havale, kapıda ödeme veya kredi kartıyla yöntemini seçerek alışverişi tamamlayabilir. Müşteriler ödeme yöntemi olarak en çok kapıda ödeme yöntemi seçtikleri için ağırlığınız bu yönde olması çok önemlidir. Müşterilerin siteye güveni oluştuktan sonra kredi kartı ödemesini yapacaktır.

e-ticaret sitesinin ödeme yönteminin seçildiği kısım

Sipariş Paneli

Müşteri sipariş vermesinden sonra admin paneline gelen sipariş tarafınızdan onaylanabilir, iptal edilebilir veya hazırlanır duruma getirilebilir. Müşterinin adresi, telefon numarası, mail adresiyle ve özel notu bu alana düşerek sizleri bilgilendirmektedir. Güncelleme esnasında istenilirse müşteriye not bırakılabilmektedir. Müşteri sipariş durumunu kontrol ettiğinde bıraktığınız notu okuyabilir ve bilgi sahibi olabilir. Bu iletişim yöntemi alışveriş için çok önemli olup sitenizin kalitesini arttırmaktadır.

Sipariş sonrası panele düşen müşteri bilgileri.

E-ticaret Sitesine Ürün Ekleme
Satışını yapacağınız ürünleri sitenize eklerken oluşturulan ürün giriş panelinin anlaşılabilir ve kolay olması çok önemlidir. Başlık, açıklama, ürün resimleri, ürün seçenekleri ve seo ayarları çok kolay bir şekilde ayarlanabilir olmakta, kısa sürede ürün yükleme yapılmasını olanak sağlamaktadır. İstenildiği takdirde XML bayilik veren firmaların ürünlerini hızlıca yüklemeniz için XML modülü kurularak çok kısa bir süre içerisinde yüzlerce ürünü sitenize ekleyebilme özelliği mevcuttur. Bu özellik tarafımızca tamamen ücretsiz olarak yüklenmektedir.
e-ticaret sitesi yönetim panelinde ki listelenmiş ürünler.

Hepsi bir arada E-ticaret paketi ücretsiz bir çok hizmet sunmaktadır. Anlık istatistik paneli, xml modülü, site hızı arttırıcı, canlı destek ve aklımıza gelmeyen bir çok özellikle bu E-ticaret sitesinin fiyatı sadece 1500 TL olmaktadır. Alan adı, hosting ve ekstra bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz bu web sitesi dilerseniz aynı gün içinde teslim edilmektedir. Sincan web tasarım‘da daha fazla seçenek sizleri bekliyoruz.

Aklınıza takılan soru ve görüşleri ister telefon numaralarımızdan isterseniz alt tarafta bulunan yorum kısmından sorabilir anında cevap alabilirsiniz.

Önceki konu

Sonraki KonuYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Son Yorumlar

    
    Hepsi Bir Arada E-Ticaret Paketi - Sincan Web Tasarım
     web tasarım WhatsApp destek