Sincan Web Tasarım

Ankara Sincan'da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel web tasarım, sosyal medya reklamları ve seo hizmeti sunmaktadır.

esa.gen.tr Web Sitesi Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ankara Web Tasarım Firması Olarak Hizmet Vermektedir.

Hazır Oto Çekici Web Sitesi

17.04.18 Hazır Web Siteleri 0 Yorum

Oto çekici web sitesi sahibi olmak isteyenler için hazır oto kurtarıcı İnternet sitesi fiyatı. Sincan web tasarım olarak oto çekici sitesi ucuz ve aynı gün teslim olmaktadır. Tek sayfa, responsive tasarım ve site hızı yüksek Adwords reklamları için hazırlanmıştır.

Son olarak hazırladığımız siteler arasında yolda kalan arabalara yardım eden servislere yönelik olmuştur. Çekici arabası olup web sitenizin olmaması demek tekersiz bir arabaya benzer. Yani Sincan web tasarım olarak bizimde sizleri çekmemiz gerekiyor. İşlerinizi yükseltmek için tamamen özgün olarak hazırladığımız sitenin kodları sıfırdan tarafımızdan hazırlanmıştır.

Kodlama, tasarım ve yazılımı bize ait olduğu için, yani siteyi sıfırdan yazdığımız için site hızı oldukça yüksek olmaktadır. Arama motorları hızlı sitelere bayılır. Müşterileriniz içinse mobil veya tabletten giriş yaptıklarında rakiplerinize oranla daha seri açılan site her zaman tercih edilir. Aşağıda bulunan fotoğrafta sitenin Google site hız testi olan PageSpeed Insights sonuçları yer almaktadır. Mobil ve masaüstü sonuçları 90 puan üzerinde ve optimizasyon iyi seviyededir. Sitenin yüklenme hızı maksimum 2.4 saniyede sürmekte, toplam site boyutu 384 kilobayt olmaktadır. Tasarımda gri ve sarı tonlara ağırlık verilmiş olup 2. resimde sitenin tamamı sergilenmektedir.

Oto çekici web sitesi hız bilgileri

Oto Çekici Web Sitesi Fiyatı

Sitemiz şu anda tamamen satışa hazır olmaktadır. Adwords reklamları için tek sayfalık fiyatı 500 TL’dir. Ekstra hiç bir ücret ödemeniz gerekmez. Hosting ve alan adı fiyatı dahildir (Hosting ve alan adlarının ne olduğunu bilmeyenler buraya tıklayarak bakabilirler.). Senelik yenileme ücreti o zamanın $ kuruna göre hesaplanarak belirtilmektedir. Muhtemel olasılık 100 TL veya 150 TL arası bir fiyat olacaktır.

İnternet sitesi tek sayfalık reklam odaklı hazırlanan bir tasarım olduğu için fiyatı ucuzdur. Talep doğrultusunda seo uyumlu hale getirilip satışa sunulabilir. Ancak buda projenin büyüklüğüne göre fiyat farkına sebep olacaktır.

Oto kurtarıcı ve çekici hazır web sitesi

Site Hakkında Tavsiyemiz

Yatırım yapmak isteyenler için adete bir fırsat yaratıyoruz. Oto kurtarma işinde yeterli müşteri potansiyeline ulaşamadığınızı düşünüyorsanız. Ciddi yatırım yapmadan bu siteyle işinizi büyütebilir aynı zamanda insanlara yardımcı olabilirsiniz. Sizde bizim gibi işinizi seviyor ve daha çok insana faydanız dokunmasını istiyorsanız, kendimi sizin yerinize koyarak anlatmak istiyorum. Emin olun ki ben bu siteyi alır ve aynı gün içerisinde reklam verdiririm. Kelime araştırması yaptığımızda yoldan kalan çoğu kişi cep telefonlarında arama motorlarını kullanarak oto çekici servisi  anahtar kelimeleri ve türevini arayarak sizlere ulaşacaktır. Buradan net rakam vermek istemiyor ve tahmini rakamlar veriyorum. Ankara’da aylım 10.000 gibi bir arama hacmi bulunan kelimelerde ortalama tık başına 1,5 TL/2 TL gibi bir masraf çıkmaktadır. Yani yolda kalan kişi sizi reklam sayesinde buldu ve tıkladı. Sitenizden sizi ulaşan müşteri telefonla arayarak sizleri çağırmaktadır. Projenin büyüklüğüne göre siteye canlı destek koyulabilir. Bu şekilde yaptığınız yatırımın kat kat fazlasını çıkarmış olacaksınız. Biz sizlere daha çok iş fırsatı sunuyoruz, isteyip istememek tabi ki sizin elinizde.

Oto çekici sitesini https://webtasarimiankara.org/magaza/urun/oto-kurtarma-ve-cekici-hazir-site/ bu linkten sipariş verebilirsiniz. Aklınıza takılan soru veya görüşleri yorum yaparak sorabilir, en geç 30 dakika içinde yanıt alabilirsiniz.

Önceki konu

Sonraki KonuYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Son Yorumlar

    
    Hazır Oto Çekici Web Sitesi - Oto Kurtarıcı - Sincan Web Tasarım
     web tasarım WhatsApp destek